Reply on: Ike #4329:
Za dieťa je zodpovedný rodič. Nech sa stará. Prejsť cez križovatku či cestu nie je žiadna raketová veda, zvládnu to aj 6-7 ročné deti. Nikto od nich neočakáva, že budú ovládať komplet celý zákon. Navyše neznalosť zákona neospravedlňuje.

bobitwo
Vidím, že si sa rozhodol, že vodič motorového vozidla zvláda ohýbať aj fyziku. Ak si to nevieš predstaviť, prosím, trocha inšpirácie https://www.youtube.com/watch?v=sv0CP-CK6gw
6-7 ročné dieťa je už dostatočne veľké na to, aby vedelo samostatne prechádzať cez cestu a rodičia ho mali naučiť. Takže čo tak sa prestať vyhovárať?