Reply on: KLF #9805:
No lenze to je len po rannej spicke a tu teraz uplne zrusili. A vecer by vraj cestujuci napadali vodicov... Ja si to nemyslim, ale neva...


Co je viac ako pekne !
- aspon linka 88 rano....
MHD, gumokoly... secko humus !!!
Bratislava Hl. stanica - Vajnory a NAZAD (!) - 11 minut - 5,50.- SK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Potom sa obmedzi vseeetko, co uz je doteraz obmedzene, z vyprav liniek zostane tak polovica-pri dobrej voli. Co sa tyka vozidiel, ja osobne pripravujem koncepciu pre zlepsovaci navrh s nazwom: AKO DOPRAVNY PROSTRIEDOK POJME QUANTUM ZIVYCH BYTOSTI, KED MU KAPACITA NEPOSTACI. Tu je riesenie: Vzala som do ruk publikaciu o historii MHD v Bratislave a rok (priblizne) 1910 ponuka riesenie:vozidla bez dveri!!! To je jedina moznost, ako dopravny prostriedok pojme desiatky ludi nad svoju kapacitu po obmedzeni uz dost obmedzenych liniek a spojov. A kto ma nakup, ci ine bremeno, musi sa spolahnut na kapacitu chodnikov.
Z
71:2400
76:3520(1)
84:4204
85:4201(2), 4947(3)
86:1805!
89:3187
95:4402(6):)
96:4951(1):), 4801(3)
97:1411!, 1816
198:1408, 1510(3)
skolske:1093
sluzobne-406:4097:)
:o)