Reply on: d3k0 #9779:
Rozmyslam kam ich nakopem hned a kam az potom....
Uz teraz ked dojdeme na Molecovu tak ludia len stoja a pozeraju sa. Ved sa tam absolutne neda pristupit.
A este sa nechajme prekvapit od septembra. Vraj ma L5 jazdit k KV cez mesto po ZST Vinohrady, cize sa v podstate zacne nabehavat na ten debilny system, ktory sa chcel sprevadzkovat od roku 2000 
Su to strasny tupci, ktori ani nevedia co je to zefektivnenie prepravy, natoz este skulturnenie. Mi povedz aka kultura bude rano v salinach. Ziadna...
Treba raz dajakeho tupca z DPB dotiuahnut na daku celodennu L5 a nech sa vozi a nech potom rozmysla nad takymi krepostami. 

uz nemam slov...

M: ZV 7720/10; ZV 7829/7
M: ZV 1305 :-)/2
M: ZV 2827 a 2881/ oba 8



spokojný čitateľ
Od 30. júna 2003 z dôvodu znížených prepravných nárokov počas letných školských prázdnin a dovolenkového obdobia nebudú premávať električky č. 7 a autobusy na linke č. 22. Na väčšine liniek MHD budú platiť prázdninové cestovné poriadky. Preto pre zistenie odchodov jednotlivých spojov je nutné na zastávkových cestovných poriadkoch sledovať údaje uvedené v stĺpci s nadpisom „školské prázdniny“. (23.06.2003)
Zaujímavé, že už rovno nenapísali, že nebude premávať aj linka 31.