Reply on: d3k0 #9779:
Rozmyslam kam ich nakopem hned a kam az potom....
Uz teraz ked dojdeme na Molecovu tak ludia len stoja a pozeraju sa. Ved sa tam absolutne neda pristupit.
A este sa nechajme prekvapit od septembra. Vraj ma L5 jazdit k KV cez mesto po ZST Vinohrady, cize sa v podstate zacne nabehavat na ten debilny system, ktory sa chcel sprevadzkovat od roku 2000 
Su to strasny tupci, ktori ani nevedia co je to zefektivnenie prepravy, natoz este skulturnenie. Mi povedz aka kultura bude rano v salinach. Ziadna...
Treba raz dajakeho tupca z DPB dotiuahnut na daku celodennu L5 a nech sa vozi a nech potom rozmysla nad takymi krepostami. 

uz nemam slov...

M: ZV 7720/10; ZV 7829/7
M: ZV 1305 :-)/2
M: ZV 2827 a 2881/ oba 8



NEOPLAN (JXX)
-za touto zastavkou smer DNV je novopostaveny nejaky palac a oproti nemu za cestou je par rod.domou, strelnica a zahradky. Po ceste dalej preteka potok, a pred tymto potokom je rozostavana cesta... jedna sa o prijazd k palacu, ale zacina mat tvar prijazdu+zastavky (asi ako ZL.PIESKY pre A-Busy), je mozne ze sa tam stava dalsia zastavka, pre ktoru bol rezervovany nazov "Agátová"???