Reply on: Patrick666 #95109:
Moja najčastejšia vyhovorka. "Pane čo sa po mne rozkrikujete ja si fotim ten strom ten vaš trolejbus mi tam len zavadza" ...
? . A určite bol vodič celebrita a on to poslal do časopisu, keď mu vadí že niekto fotí voz v ktorom sedí a ani ho tam nie je vidieť, tak nech ostane doma, keď mu vadí že ho ľudia vidia ?
Si jednoducho macher
N/A