Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: ivan4102 #95205:
vies co nemam naladu sa tu s panom hadat tak si mysli ze tam bol aj 9999 aj ked take neexistuje
peto4946 bol tam plin 1616 a 1801 ok ok ?
Reply on: ivan4102 #95203:
no to je pekne ze ta to nezaujima a ja nehovorim ze tam 1801 nebol, ale bol tam aj plynak ?
peto4946 : animna ked viem a je to ptvrdene ze tam bola 1801
Reply on: ivan4102 #95197:
mna to nezaujima ci si s nim isiel alebo nie len hovorim ze minimalne poslednu jazdu tam bol plynak
Re #95198 kubo_99: minimalne poslednu jazdu tam bol plynak
Re #95199 Jakub1: mne to nepis co je na 20 alebo 28 ja som tu vypravu nerobil a ani nepomahal tak to napis ivanovi4102 ☠
Reply on: ivan4102 #95191:
Poprosim cas, kedy si videl na 23/1-3409. Dakujem
Dnes hradil ZV PTA 4843 linku 92/3 (93/3)minimalne prve 2 jazdy na 92
Reply on: Peto4946 #95196:
Napr. 20/3 nie je 2339; 28/1 tiež pôvodne nebol 2334
Reply on: Peto4946 #95196:
93/11 bol 1801 ?
peto4946 :
93/ bola aj 1801 a 1616 ok tak sa nestazuj ok bo sam som tim vozom siel ok ?
Reply on: ivan4102 #95191:
mas tu chybu
1) na linke 36/1 je 3533 a nie 3534
2) na linke 93/11 nieje 1801 ale nejaky plynak
3) 43/2 je 2712
4) a pisať linku 24, 26 a 77 je zbytocne ked tam nemas voz ☠ ☠ #death ❗ ❗ ❗
Reply on: Jadran #95194:

kebyze som velmi zly, tak doplnim 79-xxxx ?

a tiez ked uz pise vsetky druhokolonne nocaky, preco nenapise uz napr aj N95/(1), ked vie ze cez vikend zbieha z 95/1 a robi odchody 23:30 a 0:30.. ❓ ❗ bodka
Reply on: ivan4102 #95191:
mohol by si mi vysvetlit, co hladaju vo vyprave takze uzitocne veci, ako "24-xxxx/7", "26-xxxx/7" alebo "77-xxxx"? ? ?
Dnes bolo akosi horuco v 39-1614 na Chatam Soferovi
Reply on: Patrick666 #95109:
Moja najčastejšia vyhovorka. "Pane čo sa po mne rozkrikujete ja si fotim ten strom ten vaš trolejbus mi tam len zavadza" ... 😃
pridal miso 83


DNES 28.11.2009

20-2349, 2104, 2339, 2338.
23-3409, xxxx/7.
24-xxxx/7.
26-xxxx/7.
28-2334, 2107, 2108.
30-3519/1.
36-3534, 3520.
37-3541/1, 3414/2.
38-3535.
41-3515.
43-2711, xxxx.
50-2363, 2504, 2345, 2361, 2351, 2348, 2352, 2359, 2357.
61-2639, xxxx, 2647, xxxx, xxxx.
68-4399, 4847, 4395, 4841, 4839, R xxxx, P 4388.
74-2332, xxxx, xxxx.
77-xxxx.
83-2829, 2820, 2825, 2819, 2810, 2632, 2809, 4851, 4390, 2818, 2645.
91-4101, 4109, 4120, 4102, 4104, 4102, 4136.
92-4815, 4845, 4813, 4813, xxxx.
93-4815, 4845, 4813, 4852, 4818, 4817, 4391, 4824, xxxx, 1616, 1801,
xxxx.
95-4828, 4876, 4853, 4831, 4842, 4389, 4393.
98-4850, 4387, 1608, 4394, 4835, R xxxx, P 4396.
139-3545.
901-3303, 3529.

N34-2818.
N70-2639, 2645.
N72-2819.

ZV PRI KRIZI : ZV 2828.
ZV HLAVNA STANICA : ZV 3710, ZV 7715, 7706.
ZV NOVY MOST : ZV 4855.

POMOHOL : IVO 4102 ?
Reply on: Majo #95189:
ale však sú šoféri čo jazdia s historičákmi, na rôzne akcie, dajú sa fotiť a nemajú s tým problém... samozrejme, že každý má iný prístup, niekto je extrovert, niekto nemá problém, dakto to prekusne a dakomu to môže byť nepríjemné, ale určite tu nejde o robenie databázy šoférov a pod. ?
Reply on: N/A #95186:
Vidím, že podaktorí Beusáci majú ešte stále nejaký odlišný výklad zákona ako väčšina ľudí. Na verejnom priestranstve si každý môže fotiť čo chce. Ak by povedzme použil blesk, čím by Ťa oslepil a ohrozil bezpečnosť premávky, to už by bola iná situácia, ale fotiť si vozidlo VEREJNEJ dopravy vodič nikomu zakazovať nemôže. Keď Ti vadí, že niekto fotí vozidlo, v ktorom sedíš, choď voziť cement alebo hnoj, tam Ťa nebude fotiť nikto. Hádam nečakáš, že keď si fotí niekto autobus na trase, bude sa hádzať pod autá a prebiehať k Tvojmu okienku, len aby dostal súhlas na odfotenie. ?
Reply on: kubo_99 #95187:
niektorí šoféri k tomu pristupujú celkom športovo, mne sa stalo, že keď som si na Vyšehradskej fotil #4508 (to som sa ale opýtal šoféra, avšak bolo to na dobrom mieste) a šofér #4219 ma ešte vyzval by som si odfotil jeho Karosu, tak som cvakol a za pár dní som mu doniesol fotku, že bol taký pohodák ☺ ale keď chceš robiť momentky, tak je jasné, že ideš vozidlo v pohybe zachytiť, fotenie na obratiskách je nezáživné a zvládne to aj antitalent na fotenie... Myslím, že to posledné čo fotografa zaujíma je kto sedí v kabíne ?
Reply on: N/A #95186:
Tak ale zas keď si ho človek fotí za jazdy tak čo má spraviť, vyvesiť si tabuľu a napísať či si ho môže odfotiť ❓ ? . A určite bol vodič celebrita a on to poslal do časopisu, keď mu vadí že niekto fotí voz v ktorom sedí a ani ho tam nie je vidieť, tak nech ostane doma, keď mu vadí že ho ľudia vidia ?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.