Reply on: kubo_99 #95187:
niektorí šoféri k tomu pristupujú celkom športovo, mne sa stalo, že keď som si na Vyšehradskej fotil #4508 (to som sa ale opýtal šoféra, avšak bolo to na dobrom mieste) a šofér #4219 ma ešte vyzval by som si odfotil jeho Karosu, tak som cvakol a za pár dní som mu doniesol fotku, že bol taký pohodák ☺ ale keď chceš robiť momentky, tak je jasné, že ideš vozidlo v pohybe zachytiť, fotenie na obratiskách je nezáživné a zvládne to aj antitalent na fotenie... Myslím, že to posledné čo fotografa zaujíma je kto sedí v kabíne ?
kubo_99