Reply on: Majo #95189:
ale však sú šoféri čo jazdia s historičákmi, na rôzne akcie, dajú sa fotiť a nemajú s tým problém... samozrejme, že každý má iný prístup, niekto je extrovert, niekto nemá problém, dakto to prekusne a dakomu to môže byť nepríjemné, ale určite tu nejde o robenie databázy šoférov a pod. ?
? . A určite bol vodič celebrita a on to poslal do časopisu, keď mu vadí že niekto fotí voz v ktorom sedí a ani ho tam nie je vidieť, tak nech ostane doma, keď mu vadí že ho ľudia vidia ?
N/A