Reply on: TeBeCe #95161:
Alebo to dopadne, ako sa dnes stalo mne. Keď som v 37 voz 3413 stlačil pred zastávkou na znamenie červené tlačítko a pekne to svietilo a pípalo, vodič by asi ani nebol spomalil a zastavil, keby som v tom poloprázdnom autobuse aspoň 20 metrov pred zastávkou nevstal a nešiel k tým dverám. "Pán" vodič potom začal prudko brzdť a zastavil v križovatke asi 3 metre za označníkom.


(j) ebco
Zvero
Ale ti ludia sa musia na tento system naucit a tento system sa musi vsade zjednotit. Hlavne vystup, tak bud budeme mat cervene a modre tlacitka vo vsetkych vozoch alebo iba pri dverach. V podstate mame tri vacsie skupiny vozov: modrocervene: hrbate sorky, solariseeee
Bude to este zaujimave sledovat, hlavne do autobusov by sa mohli dat nejake nalepky ktore upozornuju na to ze to treba stlacit....taka zakladna forma komunikacie....verim ze to pride...