Reply on: TeBeCe #95161:
Tak ten vcerajsi exceloval na 28ke. Zrejme si neprecital prikaz, kedze som jednym z BEUSu a o prikaze viem, tak som si stlacil to zazracne cudo, ktore sa aj rozsvietilo, zacalo pipat a rozsvietilo sa aj ZASTAVIME nad vsetkymi dverami (zrejme aj preto budu SORkari stale nadavat). Ale po zastaveni, sa otvorili iba tie dvere, na ktorych to NEBOLO zatlacene. Tam kde to vzdy niekto( nielen ja ) zatlacil, tak dvere sa neotvorili. Zaroven bolo pocut aj vodica ako hresi. Zakrical som "DVERE", ale zaroven som aj isiel do inych otvorenych dveri. Ked som minal kolegu vodica tak spustil cosi "zevraj to nesluzi na otvaranie dveri" tak som mu len odvrkol precitaj si prikaz na vypravni a zaroven mi vysvetli ktore tlacitko je na to urcene, kedze pri danych dverach je iba jedno.


(j) ebco
Zvero
Ale ti ludia sa musia na tento system naucit a tento system sa musi vsade zjednotit. Hlavne vystup, tak bud budeme mat cervene a modre tlacitka vo vsetkych vozoch alebo iba pri dverach. V podstate mame tri vacsie skupiny vozov: modrocervene: hrbate sorky, solariseeee
Bude to este zaujimave sledovat, hlavne do autobusov by sa mohli dat nejake nalepky ktore upozornuju na to ze to treba stlacit....taka zakladna forma komunikacie....verim ze to pride...