Reply on: Juraj21 #95163:
"vidis", to su tie krasne paradoxy, niektorym ludom nepomozu ani napisy, tebe su nanic a predsa to vies....Ale ti ludia sa musia na tento system naucit a tento system sa musi vsade zjednotit. Hlavne vystup, tak bud budeme mat cervene a modre tlacitka vo vsetkych vozoch alebo iba pri dverach. V podstate mame tri vacsie skupiny vozov: modrocervene: hrbate sorky, solariseeee
, tedomy; dalsia skupina: T6A5, T3, Ikarus 4xx, 15Tr no a posledna skupina kde sa neriesi: Karosy, niektore starsie trofle, 7084 a 1512 ? Bude to este zaujimave sledovat, hlavne do autobusov by sa mohli dat nejake nalepky ktore upozornuju na to ze to treba stlacit....taka zakladna forma komunikacie....verim ze to pride...

(j) ebco
TeBeCe