Reply on: si #44761:
Ale z liniek s 20-minútovým intervalom sa hádam vozidlá nesťahujú... To asi skôr vypadla a nemala byť čím hradená, keď ZV už boli rozchytané... Tiež si myslím, že jeden voz z 95-ky by pri jej intervale nikomu príliš nechýbal...
) , odtial 96kou na hranicnu (a az na hranicnej som stretol dalsie trolejbusy smerujuce tak na dolne hony ako sa aj obracajuce v smere do mesta), potom pesi na pazitkovu, tam sa mi doplizila 201tka ktora sa prave otocila na hranicnej
). Dalsie prichadzajuce trolejbusy uz potom odbacali smer ruzova dolina.
Andy