Reply on: si #44761:
Ale z liniek s 20-minútovým intervalom sa hádam vozidlá nesťahujú... To asi skôr vypadla a nemala byť čím hradená, keď ZV už boli rozchytané... Tiež si myslím, že jeden voz z 95-ky by pri jej intervale nikomu príliš nechýbal...
). Dalsie prichadzajuce trolejbusy uz potom odbacali smer ruzova dolina.
Andy
Ak by sa niekto sťažoval na to, že je 92 málo vyťažená, tipnite si prečo.