Reply on: Sommelier #37303:
K reko trolejbusov mozem povedat tolko, ze trolejbusaci by velmi radi robili generalky vozov, ale nemaju kde a nemaju ani dost ludi. Pomohlo by, keby zo starych UDJD odisli elektrickari a uvolnili tam flek pre trolejbusy. Alebo by pomohlo, keby sa viac GO robilo dodavatelsky...
milannco
4822 nejazdila na svojom pravidelnom poradí, ale namiesto nej tam bola 4844. Takže ešte 4835 a na 90tke máme tie najhoršie Ikarusy z najhorších. ?