Reply on: Sommelier #37303:
K reko trolejbusov mozem povedat tolko, ze trolejbusaci by velmi radi robili generalky vozov, ale nemaju kde a nemaju ani dost ludi. Pomohlo by, keby zo starych UDJD odisli elektrickari a uvolnili tam flek pre trolejbusy. Alebo by pomohlo, keby sa viac GO robilo dodavatelsky...
Mike
Okolo 9. - 10. hod. vynechala 4944
minimálne 2 kolá L81 bez náhrady, - mala poruchu vozidla stála na zast. Záporožská, smer Einsteinova
- Ráno horela 4823... (z L95)