Reply on: TeBeCe #34722:
fakt, ani ja. Ale zastávky boli miestami posypané solou, takže sa asi konala. 4929 je dobrý voz, keby sa mi vtedy chcelo prebiehať cez cestu alebo cez podchod, mohol som si ho cvaknúť aj ja
skusil som iba 4929, ale neviem ako vyjde....
Vraj je pri nej uz aj dielna
Max