Reply on: Andy #34731:
ale prd...aj smerom hore isla elektricka predchvilou ?
ked som tade isiel v buse, tak vedla nas isla jedna baba, strach v ociach, noha na brzde, a koleso sa nehybalo
skusil som iba 4929, ale neviem ako vyjde....
Vraj je pri nej uz aj dielna
Max
Zatiaľ sa jazdí asi všade, s menším alebo väčším meškaním, ale jazdí sa, a to je hlavné.
Akurát gumokolisti zapchali celé kramáre v smere na Patrónku. Ktovie či sa vyhýbajú Pražskej a Brnianskej preto že sa tam šmýka, alebo preto že tam policajti zastavujú...