Ešte niečo - aktuálna situácia na Hl.stanici:
- električky premávajú normálne, občas meškanie
- na stanici je k dispozícii ZV 7718
- trolejbusy 201 a 210 kvôli meškaniu chodia na stanicu na otočku
- autobusy chodia s menším meškaním, prípadne nechodia vôbec
- na linke 61 ZV 2008
- odchod linky 74 o 16.43 nebol vypravený napriek tomu, že na stanici sa v tom čase nachádzalo ZV 3604. Vodič buď dostal príkaz čakať na hradenie inej linky, alebo jednoducho odmietol ísť hradiť. (v prípade dotyčného vodiča by to nebolo prvý krát)
- električky premávajú normálne, občas meškanie
- na stanici je k dispozícii ZV 7718
- trolejbusy 201 a 210 kvôli meškaniu chodia na stanicu na otočku
- autobusy chodia s menším meškaním, prípadne nechodia vôbec
- na linke 61 ZV 2008
- odchod linky 74 o 16.43 nebol vypravený napriek tomu, že na stanici sa v tom čase nachádzalo ZV 3604. Vodič buď dostal príkaz čakať na hradenie inej linky, alebo jednoducho odmietol ísť hradiť. (v prípade dotyčného vodiča by to nebolo prvý krát)
Vraj je pri nej uz aj dielna
aNTI
L68/2: 4955 ? ?