Reply on: Zdenko #34726:
Je to mozne, aj ja som take nieco videl na Racku, ale zdialky a len zozadu, myslel som si ze je to 2405 L59, ale asi nie.. Hmmm ?

Ja si tiež myslím, že je to nezmysel, ale tak sa to robí..
ked som tade isiel v buse, tak vedla nas isla jedna baba, strach v ociach, noha na brzde, a koleso sa nehybalo
Max