Tak je to tu: nejakej tramvaji v Karlovke smerom do centra vyskočil podvozok, od obratiska KV stojí dlhááá kolóna električiek, čaká sa na nakoľajovačov a ND...
ked som tade isiel v buse, tak vedla nas isla jedna baba, strach v ociach, noha na brzde, a koleso sa nehybalo
skusil som iba 4929, ale neviem ako vyjde....
Vraj je pri nej uz aj dielna
TeBeCe