Reply on: Zdenko #34726:
Ja som zase na 3x videl ten TAM BUS co ma compliments.

Ja si tiež myslím, že je to nezmysel, ale tak sa to robí..
ked som tade isiel v buse, tak vedla nas isla jedna baba, strach v ociach, noha na brzde, a koleso sa nehybalo
Andy