Reply on: Max #34729:
neviem, teraz som videl ist elektricku medzi zastavkami Nad luckami a Segnerova smerom do mesta....takze uz sa asi jazdi
ked som tade isiel v buse, tak vedla nas isla jedna baba, strach v ociach, noha na brzde, a koleso sa nehybalo
skusil som iba 4929, ale neviem ako vyjde....
Vraj je pri nej uz aj dielna
Max
- električky premávajú normálne, občas meškanie
- na stanici je k dispozícii ZV 7718
- trolejbusy 201 a 210 kvôli meškaniu chodia na stanicu na otočku
- autobusy chodia s menším meškaním, prípadne nechodia vôbec
- na linke 61 ZV 2008
- odchod linky 74 o 16.43 nebol vypravený napriek tomu, že na stanici sa v tom čase nachádzalo ZV 3604. Vodič buď dostal príkaz čakať na hradenie inej linky, alebo jednoducho odmietol ísť hradiť. (v prípade dotyčného vodiča by to nebolo prvý krát)