Reply on: TeBeCe #34730:
Vraj este stale odklanaju pri Tuneli elektricky naspat do mesta. Info Max
ked som tade isiel v buse, tak vedla nas isla jedna baba, strach v ociach, noha na brzde, a koleso sa nehybalo
skusil som iba 4929, ale neviem ako vyjde....
Vraj je pri nej uz aj dielna
fobust