Reply on: Vrtacik #34711:
3515? žeby vozovňové ZV?Zatiaľ sa jazdí asi všade, s menším alebo väčším meškaním, ale jazdí sa, a to je hlavné.
Akurát gumokolisti zapchali celé kramáre v smere na Patrónku. Ktovie či sa vyhýbajú Pražskej a Brnianskej preto že sa tam šmýka, alebo preto že tam policajti zastavujú...
Vraj je pri nej uz aj dielna
Vrtacik