Jak by som bol rád, keby sa na toto fórum dalo dostať napríklad len raz za deň... Mňa to už prestáva baviť odpisovať tu na voloviny volovinami. Len neviem, ako prestať...
Proste Tomáš a Darro nevedia zožrať, že Mat3j napísal ako Fliačik, že jazdil 37 a pomýlil si trasu a robil nechtiac zle cestujúcim či čo... Lebo vraj z toho môžu mať zle vodiči.
Pritom DPB to má na háku...
Andy: A ty robíš čo? To leštenie podlahy som pochopil tak že má s tebou vyzametať trolejbus? Hmm... to by som si rád pozrel. Eh eh eh... to by bola zábava pozerať sa.
Od kedy má 1013 červené osvetlenie vo vozidle? Veď pokiaľ viem tak mal zelene... dnes bol na linke č.91.
Majo