Reply on: Andy #32433:
A nevieš, prečo mi to pod XP nejde? Furt mi to píše, že tam chýba nejaký súbor. Skúšal som to sťahovať 3-krát...
To fakt len preto, aby si rýpal
Ak sa potrebujes odreagovat, tak nemusis tu na diskusii...
?
Majo