Reply on: Majo #32440:
však Tomáš nezvykol rýpať do ostatných (pokiaľ ho nenaštvali ? ) čo má dnes nejakú zlú náladu? alebo je to nejaký iný Tomáš??? ?
To fakt len preto, aby si rýpal
Ak sa potrebujes odreagovat, tak nemusis tu na diskusii...
Ike