Nie nebude zlty...Mozno iba ked budu mrazy... Btw. presne toto iste som tu spominal cca. pred 2 mesicmi, ze ho tam dali, takze naozaj je "vzdyzeleny" ?
Prečo SLOVENSKÝ vždyžltý trávnik? Keď som bol v lete v Prahe, tak na tej ich trávnatej trati Brusnice - Pohořelec, s ktorou sa furt chvália, mal trávnik takú žltohnedošedú farbu...
d3k0: To je dobre, ze konecne tu zaheslujete diskusiu. Vsak tu na diskusii sa teraz moze hocikto podpisat pod nickom niekoho ineho a urobit z neho debila...
all: nevie niekto, kedy budu jazdit Novoplan a Zlinervrakosa? Su este stale na Trnavke?
Inak klobuk dole pred usekom Damborskeho-H.Krcace, medzi tratou a cestou je nasadeny ten kanadsky vzdyzeleny travnik, vyzera to naozaj pekne, skoda, ze to nepotiahli dalej alebo to rovno nedali vsade, je to pekne
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Mat3j