Tomáš: Mne sa nechce hádať...
Majo: Bude, ale neviem kedy... Však času dosť..
Majo: Bude, ale neviem kedy... Však času dosť..
To fakt len preto, aby si rýpal
Ak sa potrebujes odreagovat, tak nemusis tu na diskusii...
?
Tomáš