Ano 4089 ma reklamu. vid.Novinka
Re #32424 Mat3j: Hehehe jasne ze mi dosli slova, pod na pokec a tam hned pochopis, ze by som ti to aj horsie napisal! ?
Nie nebude zlty...Mozno iba ked budu mrazy... Btw. presne toto iste som tu spominal cca. pred 2 mesicmi, ze ho tam dali, takze naozaj je "vzdyzeleny" ?
Tomáš