Nie nebude zlty...Mozno iba ked budu mrazy... Btw. presne toto iste som tu spominal cca. pred 2 mesicmi, ze ho tam dali, takze naozaj je "vzdyzeleny" ?
Prečo SLOVENSKÝ vždyžltý trávnik? Keď som bol v lete v Prahe, tak na tej ich trávnatej trati Brusnice - Pohořelec, s ktorou sa furt chvália, mal trávnik takú žltohnedošedú farbu...
d3k0: To je dobre, ze konecne tu zaheslujete diskusiu. Vsak tu na diskusii sa teraz moze hocikto podpisat pod nickom niekoho ineho a urobit z neho debila...
all: nevie niekto, kedy budu jazdit Novoplan a Zlinervrakosa? Su este stale na Trnavke?
Inak klobuk dole pred usekom Damborskeho-H.Krcace, medzi tratou a cestou je nasadeny ten kanadsky vzdyzeleny travnik, vyzera to naozaj pekne, skoda, ze to nepotiahli dalej alebo to rovno nedali vsade, je to pekne
Majo
all: nevie niekto, kedy budu jazdit Novoplan a Zlinervrakosa? Su este stale na Trnavke?