Reply on: Tomáš #32430:
Načo sem píšeš
To fakt len preto, aby si rýpal
Ak sa potrebujes odreagovat, tak nemusis tu na diskusii...
To fakt len preto, aby si rýpal
Ak sa potrebujes odreagovat, tak nemusis tu na diskusii...
?
Tomáš
Re #32424 Mat3j: Hehehe jasne ze mi dosli slova, pod na pokec a tam hned pochopis, ze by som ti to aj horsie napisal! ?