Reply on: Majo #32440:
však Tomáš nezvykol rýpať do ostatných (pokiaľ ho nenaštvali ? ) čo má dnes nejakú zlú náladu? alebo je to nejaký iný Tomáš??? ?
To fakt len preto, aby si rýpal
Ak sa potrebujes odreagovat, tak nemusis tu na diskusii...
Hovnival
Od kedy má 1013 červené osvetlenie vo vozidle? Veď pokiaľ viem tak mal zelene... dnes bol na linke č.91.