Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Majo #32440:
však Tomáš nezvykol rýpať do ostatných (pokiaľ ho nenaštvali ? ) čo má dnes nejakú zlú náladu? alebo je to nejaký iný Tomáš??? ?
Reply on: Hovnival #32441:
Prosim Ta, neryp aj ty, takato hadka nevedie k nicomu...
Reply on: Hovnival #32441:
Ma aj cervene aj zelene, ked zmackne jedno tlacitko tak sa zaznu len zelene a ked druhe tak len ruzove, ked oboje tak to vyzera humusne...

a tvojimi prispevkami by som sa moc nechvalil, su o tom, co pred sebou cely zivot taHAS ?
Andy: A ty robíš čo? To leštenie podlahy som pochopil tak že má s tebou vyzametať trolejbus? Hmm... to by som si rád pozrel. Eh eh eh... to by bola zábava pozerať sa.

Od kedy má 1013 červené osvetlenie vo vozidle? Veď pokiaľ viem tak mal zelene... dnes bol na linke č.91.
Presne tak, on tu do vsetkych rypal...
Reply on: Ike #32438:
No veď len Tomáš mal výhrady..
Reply on: Andy #32437:
Ludia vazne uz SERTE NA TO... Ste tu jak male deti... ked mna napriklad nezaujima mat3jov (alebo kohokolvek ineho) prispevok, a osobne ma neuraza tak ho IGNORUJEM... robte to laskavo aj vy
Reply on: Majo #32435:
Aký? Ak d3d9.dll, tak si si poriadne neprečítal, čo sťahuješ.
Reply on: Tomáš #32434:
Ked Ta nezaujimaju nazory inych, tak potom nemas co robit na diskusii, pretoze diskusia je o NAZOROCH ❗ ❗ ❗
Reply on: Andy #32433:
A nevieš, prečo mi to pod XP nejde? Furt mi to píše, že tam chýba nejaký súbor. Skúšal som to sťahovať 3-krát...
Reply on: Majo #32432:
Ja som sa nepytal na tvoj nazor! A ty sa musis asi odreagovat ked stale odpovedas!
Tomáš: Mne sa nechce hádať...
Majo: Bude, ale neviem kedy... Však času dosť..
Reply on: Tomáš #32430:
Načo sem píšeš ❓ To fakt len preto, aby si rýpal ❓ ❗ Ak sa potrebujes odreagovat, tak nemusis tu na diskusii...
Andy: Bude nejaka nova verzia SimTr? Mne to inac pod Windows XP aj tak nejde...
Reply on: Andy #32429:
Urazas? Toto pis niekomu inemu... ? debilko!
Tomáš: Choď leštiť podlahu, mňa to napríklad zaujíma rovnako ako hocijaké iné veci čo s tu píšu. ?
Reply on: aNTI #32427:
Diky ! Ak este nebudu jazdit tie dva plynaky, tak sa na nu asi pojdem pozret.
Reply on: Majo #32425:
asi myslis 4089.. zajtra na 88 :>>
Reply on: Majo #32425:
Ano 4089 ma reklamu. vid.Novinka
Re #32424 Mat3j: Hehehe jasne ze mi dosli slova, pod na pokec a tam hned pochopis, ze by som ti to aj horsie napisal! ?
Je pravda, ze nejaka Starkosa ma reklamu na VUB?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.