Ten kopecek sa tusim vola 'Zabijak', nazvala ho tak prva najmladsia generacia sidliska dnv (to su ti 19-20rocny co teraz namiesto sankovania vymysleli lepsiu zabavku -Rellye sidlisko - sutaz spociva v tom ze sa nahulia, sadnu za volant, a okolo baraku mi behaju 120 na hrdzavych stodvacinach:o)
)
)
Tak napríklad - neviete, čo je s T3S ? Dlho som ju nevidel !
Max
boli ste dnes niekto v meste zúčastniť sa nejakej akcie?