Mohlo by sa už konečne diskutovať o niečom normálnom
Tak napríklad - neviete, čo je s T3S ? Dlho som ju nevidel !
Tak napríklad - neviete, čo je s T3S ? Dlho som ju nevidel !
Tak napríklad - neviete, čo je s T3S ? Dlho som ju nevidel !
Len neviem, ako prestať...

Andy
Pritom DPB to má na háku...