Reply on: TeBeCe #32257:
Pred rokom takmer urcite nie...ja si ho este nedavno pamatam v premavke
Ale mas pravdu, zabudol som, ze uz istu dobu som ho potom vidaval vo vozovni, ako z neho postupne ubudalo...
Ale mas pravdu, zabudol som, ze uz istu dobu som ho potom vidaval vo vozovni, ako z neho postupne ubudalo...



Andy