Ak sú zosúladené príchody autobusov na prestupných staniciach, je veľká škoda, že šoféri autobusov buď nevedia, že cestujúci na týchto zastávkách prestupujú, alebo nebodaj nechcú vedieť, keďže nám neumožnia realizovať tento prestup spôsobom priam nedôstojným slušného človeka.
Jedná sa o opakovanú skúsenosť ranných spojov autobusov
číslo 97 a 70.
Domnievam sa, že MHD takýmto správaním sa svojich zamestnancov stráca vážnosť a úctu cestujúcich.
Jedná sa o opakovanú skúsenosť ranných spojov autobusov
číslo 97 a 70.
Domnievam sa, že MHD takýmto správaním sa svojich zamestnancov stráca vážnosť a úctu cestujúcich.
Zdenko
A uz aj vtedy boli riadne natrepane. Rano v smere do Race na Racku a poobede na Mladej garde v smere do mesta, neviem, ci je tomu aj teraz tak.
A ako vyzeral vodic na 7055?
Mikimaus: No vidis! A necudoval si sa?