Reply on: Vševedko #31075:
Nevylučujem, ale podľa môjho názoru schéma 7/7 zostala až do poboľševických redukcií. Výprava 8/3 mi najviac zo všetkého pripomína deviatku. 5-ka mala 9/4 alebo 10/3 (nie som si istý a dnes sa mi nechce hrabať v archíve), po predĺžení do Dúbravky 12/4.
COLOR
Info Max: Na Safku bol 12 minut signal volno len pre Dostojevskeho rad smer Novy most a smer Stary most, na Sturovej teda zapcha ako sen, trochu opozdene tramvaje, 50, 88 a 95. ?