Gypista: 1010? A kedy bola preč? To je nejaký omyl... taký voz by vedúci asi nikdy nepustil...
Takze zrejme tebou popisovana situaca potom nastal aj tam.

Okrem toho v pripade liniek 25 a 84 to bolo uvedene aj v novinkach.
Beus
Ach, ano, zabudol som...nic ine sa nekupi, pretoze iny vyrobca akiste nebude mat az taky velky zaujem (vyjadreny obnosmi, ktore v zmluvach uvedene nie su) aby sa kupilo prave ich zariadenie...a takisto ani nic nove sa nekupi, pretoze Siemens nema az taky zaujem o odbyt novych zariadeni, ako tych starych, ktore uz su hotove a je treba sa ich niekde zbavit... ?