Reply on: Ámos #31123:
Asi mal na to dovod, nemyslis?
Takze zrejme tebou popisovana situaca potom nastal aj tam.
). A keby sa to stavalo zriedkavo, lenze taketo situacie su uplne bezne...a hlavne na najvacsich krizovatkach... Kedy uz konecne niekto posle Siemens aj s ich vybehovou elektronikou tam, kam patri, a nakupi sa NORMALNA zabezpecovacia elektronika, na ktorej sa bude dat aj naprogramovat preferencia, a bude fungovat tam kde ma, a tak ako ma?
d3k0
O cca. 11.00 vykapala 7907+7908 v KV, tlacila ju 7301+7302, zdrzanie cca. 1 hodina...