7741+7742 udajne uz s nejakou reklamou...nevidel niekto co za reklamu to ma?
A prisvietenie v interieri nevidim ako riesenie - jednak na spotrebu (viem, je zanedbatelna, ale ide o princip), ale hlavne - v takom pripade rovno mozeme vsetky okna zaplechovat a prelepit reklamami, bude menej starosti s udrzbou, a bude sa v interieri svietit stale. Proste odstranovat nasledok a nie pricinu je podla mna troska nezdrave ? Inak tiez nemam nic proti CVR, pokial su esteticke, a pokial nezaprasuju bocne skla.
S499.1023
Čím chcem povedať, že táto konkrétna reklama na akúsi hypotéku je síce odporná ale celkove proti celovozovým reklamám nič nemám.