Reply on: Emo #26290:
kazdemu sa paci nieco ine. to je predsa normalne. tak tu prosim zase nevedte nezmyselnu diskusiu o tom ci je krajsie jedno ci druhe a pod. ? ?
). Viac mozno neskor.
Sorac, ze som bol dnes off, ale som na Pohode v Trencine.
A prisvietenie v interieri nevidim ako riesenie - jednak na spotrebu (viem, je zanedbatelna, ale ide o princip), ale hlavne - v takom pripade rovno mozeme vsetky okna zaplechovat a prelepit reklamami, bude menej starosti s udrzbou, a bude sa v interieri svietit stale. Proste odstranovat nasledok a nie pricinu je podla mna troska nezdrave ? Inak tiez nemam nic proti CVR, pokial su esteticke, a pokial nezaprasuju bocne skla.
TeBece