Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Zo stredy:
- na konecnej zastavke Technopol vodic autobusu zistil, ze mu vypadlo vetracie okienko a rozbilo sa
- na Prievozskej ulici pri prudkom zabrzdeni sa v autobuse linky 50 zranil cestujuci
- o 22.01 h. sa na Tomasikovej ulici zrazil autobus linky 50 s osobnym autom

Stvrtok:
- od 4.31 do 4.50 h. stali elektricky na Kriznej a Vazovovej, pretoze na krizovatke tychto ulic sa pokazila elektricka c. 1
- o 7.30 h. na Saratovskej ulici v autobuse linky 20 (20/3 - 1013) dostal jeden z cestujucich epilepticky zachvat
(V)

ZV v akcii:
- 4204 pred 6.45 h. na linke 93/6
- 3604 pred 9.30 h. na linke 93/4

DOPRAVNA NEHODA autobusu 1914 na linke 21/4:
- sa stala okolo 12.45 h. na krizovatke vyustujucej z dialnice na Lamac a Devinsku, kde sa autobus, ktory smeroval do DNV zrazil s osobnym autom a sanitkou. Neskor ho nahradil ZV 1814 a napokon sa vratil

- 1311 pocas dopoludnia vypadol na linke 21/7, neskor ho nahradil 1805
- 1007 okolo 17.15 h. odisiel do vozovne z linky 20/5 pre poruchu vozidla, neskor ho nahradil ZV 1807 ☺ a napokon 1005
- 2629 o 17.20 h. z linky 34/1 a 2627 o 19.10 h. z linky 34/4 docasne odisli na plnicku, obe poradia nahradil ZV 2009 ☺
- 2939 od 17.20 h. vypadol na linke 34/6 (o 17.34 h. odisiel do vozovne), neskor ho az do konca sluzby nahradil ZV 2813

Vyprava podla poradia:
X12: 4210, 4834, 4946, 4407, 4310, 4810
20: 1010, 1017, 1013, 1101, 1007
? M: ZV 1807 ☺ a 1005/oba 5
21: 1402, 1213, 1603, 1914, VN 1514, 1908, 1311, S P 1800; 1216, 1315, 1208, P 1917, 1910, /14- nemam, 1409, R 1810, 1905
? M: ZV 1814/4; 1805/7
25: 1311, 1402, 1917, 1216, 1213, 1315, 1800, 1908, 1914
26: 1819
27: 1009, S 1022
34: 2629, 2811, 2810, 2627, 2820, S 2939, 2512, 2404
? M: ZV 2009 ☺ /1 a 4; ZV 2813/6
35: 3518
38: 3519
83: 2814, 2823, 2830, 2827, 2822, 2801, 2829, 2825, S N 2819, 2926, 2615, 2408, 2812
504: 1514

Zaujimavost ? :
- 2827 sa po 14 dnoch vratila do premavky, vozidlo je v zabehu!!

Prispel frenky
Reply on: Beus #26275:
Prelepenie vrchnej polovice bočného skla u vodiča vodičovi akiste vo výhľade nebráni, keď si ich doteraz zalepovali sami všelijakými fóliami:-). Vodič môže v prípade nedostatočného osvetlenia v interiéri prisvietiť.
Čím chcem povedať, že táto konkrétna reklama na akúsi hypotéku je síce odporná ale celkove proti celovozovým reklamám nič nemám.
Reply on: Andy #26268:
v novinke je napisane (dopisane neskor, takze v notifikacii nebolo) 🙂
Ad 6296 a jej reklama: Neviem ako kto, ale ja som skoro vyklopil ranajky na chodnik, ked som ju prvy krat zbadal... asi tolko k mojmu nazoru na tu reklamu... Navyse, zacapane komplet vsetky skla...viem ze je to polopriehladne, a z vnutra ako-tak von vidiet je, ale ten vyhlad je dost znacne zhorseny, a vobec, je absolutny humus cokolvek vylepovat po oknach...donedavna som si totiz myslel, ze okna na vozidlo vyrobca umiestnuje na to, aby bol osvetleny interier, a aby sa cez ne dalo pozerat, a snad aj zvonka dnu, a nie na to, aby sa po nich lepili kadejake nechutne humusy, vdaka ktorym je presvetlenie interieru znizene sotva na polovicu. Ked je vonku pod mrakom, vnutri takeho voza sa clovek zabije, lebo nic nevidi. Iste elektrickove supravy detto. A navyse, to prelepenie vrchnej polovice vodicovho bocneho skla mu nahodou nebrani vo vyhlade? Ja som presvedceny ze ano, najma ked je vyssieho vzrastu. Pokracovanie si domyslite... ? ?
Prosím ako vyzerá interiér 2403. Dostal nové sedačky alebo aspoň poťahy, dostal novú podlahu alebo čo? Neviete kde bude zajtra? Som veľmo zvedavý.
Za každú odpoveď na moje otázky dopredu veľmi pekne ďakujem.
Reply on: Andy #26270:
Ta 6296 na fotke mi pripada ako fotomontaz... ? aj s kamerou na streche... ?
Reply on: Andy #26266:
hej, na Stanicu by to asi nemalo zmysel s3nasobovat dalsie linky...ale ak to bude chodit stale len po Pristav...neviem, ako chodi vytazena cez den, ale vecer z Petrzky (po 22.00) je to dost prazdne.
Mozno po Jelacicovu...?
Reply on: SpEcIaLnY #26244:
Ja som v Bristole. Inac ak by niekto nevedel, tak MHD v tomto meste prevadzkuje spolocnost FIRST. V najblizsich dnoch by som mal navstivit Stonehenge. Inac, maju tu krasne more:)
Reply on: TAXI TAXI #26269:
Mne sa tá reklama na 6296 páči... Ale tá 2403, to jak keby vymyslelo nejaké decko. 🙂
Reply on: TeBeCe #26256:
No, na 2403 by som tie farby vedel pomenovat, ale co taka 6296? To ma byt akoze srackovo zelena? Alebo o co im islo? No dost nechutne... tie reklamy sa im absolutne nevydarili... ?
Reply on: TeBeCe #26251:
Aké má sedadlá?
Reply on: Emo #26264:
X50 m jeden voz, ktorý viac stojí ako jazdí... 🙂
Reply on: ma #26265:
Podľa môjho tipu bude 82 premávať buď po Prístav, alebo maximálne po Záhradnícku. Čo sa 201 a 202 týka, dúfam, že sa podarí nechať 8,5 min. interval. Nemal by to byť problém, pretože husté celodenné intervaly trolejbusových liniek DPB podporuje. Problém bol vždy akurát s vozidlami.
myslite, ze 82ka bude po skonceni vyluky premavat opat na Hlavnu stanicu? Preriedia potom 201ku?
Kto vie, nech (prosím) odpovie: ?
1. Čo je s 4400? Už má nejak dlho poruchu.
2. Na linke X50 je jeden voz alebo dva?

Díky.
Darro: specialny to ma u teba, nie mat3j ;)

oo. Akurát mi pod oknami presvistal žltý MAN A26. Krása...
Reply on: Darro #26258:
Vnútri??? Jak sa to tam dostalo??? ? ?
Reply on: TeBeCe #26256:
Tak červená - to je jasné; tá druhá - povedal by som, že je to krémová.
Fobust: Hehe vidím že niekto si tu zvysil životnú uroven a kúpil si buginu na jazdenie... Len aby ťa nestalo viac ako ti dá. Ale veľa šťastia na cestách a nech poslúcha ako má.

No snáď tu 2403 čo skoro uvidím som zvedavý ked už tu o nej hovoríte...
Reply on: TAXI TAXI #26252:

Ja som to dnes videl na Juraku a z dialky to vyzeralo velmi pekne! Ak je ten interier naozaj taky skveli, tak potom budem velmi milo prekvapeny a chvalim! Ale este som sa neviezol, tak... ? MHD neprestanem pouzivat, aj ked som si dnes kupil auto.., Prepis este nie je kompletny, ale coskoro bude vsetko ako ma. ?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.