No konečne som sa sem dostal... Ďakujem ti Mat3j mas to u mňa.
Čo že? Takže konečne dali BUSE na daaky go Tam Bus. No bolo na čase kým to niekoho napadlo urobiť poriadnu opravu aj na klbových busoch tohto typu...
POZOR NA 2516 JE V NEJ VZADU OSI UL A JE TAM ASI 50 MRTYCH OS ROZFLAKANYCH NA ZADNOM OKNE AK CHCETE ZVACSIT ZBIERKU CHODTE SA POVOZIT A ZABIJAJTE TIE VYPLASENE STVORENIA.
Čo že? Takže konečne dali BUSE na daaky go Tam Bus. No bolo na čase kým to niekoho napadlo urobiť poriadnu opravu aj na klbových busoch tohto typu...
POZOR NA 2516 JE V NEJ VZADU OSI UL A JE TAM ASI 50 MRTYCH OS ROZFLAKANYCH NA ZADNOM OKNE AK CHCETE ZVACSIT ZBIERKU CHODTE SA POVOZIT A ZABIJAJTE TIE VYPLASENE STVORENIA.
SpEcIaLnY