Ono to vypada na konstrukcnu chybu pri montovani vonkajsieho dopytu. Tie modernizovane T3 maju pri strednych dverach 2 dopyty a nad obidvoma sa to prepadava. Obycajna T3 len z jednym dopytom to ma len nad nim ? , druha strana je v poriadku ?
Neviem, ci to bude pre niekoho uzitocne, ale dnes rano som si cestou do prace vsimol, ze autobus c.2830 jazdiaci ako zalozne vizidlo na linke 71 ma vzadu zlomeny spodok. Trcia z neho nejake zeleza a pocas jazdy s nimi zadrhava o vozovku. Poviem vam, dnes o 7.11 prichadzal na zastavku Vlcie Hrdlo v smere na Cilizsku a bol to zazitok pre usi. Staci jeden dobry kanal alebo ina terenna nerovnost a ten autobus moze ist do srotu.
COLOR