Ad 6296 a jej reklama: Neviem ako kto, ale ja som skoro vyklopil ranajky na chodnik, ked som ju prvy krat zbadal... asi tolko k mojmu nazoru na tu reklamu... Navyse, zacapane komplet vsetky skla...viem ze je to polopriehladne, a z vnutra ako-tak von vidiet je, ale ten vyhlad je dost znacne zhorseny, a vobec, je absolutny humus cokolvek vylepovat po oknach...donedavna som si totiz myslel, ze okna na vozidlo vyrobca umiestnuje na to, aby bol osvetleny interier, a aby sa cez ne dalo pozerat, a snad aj zvonka dnu, a nie na to, aby sa po nich lepili kadejake nechutne humusy, vdaka ktorym je presvetlenie interieru znizene sotva na polovicu. Ked je vonku pod mrakom, vnutri takeho voza sa clovek zabije, lebo nic nevidi. Iste elektrickove supravy detto. A navyse, to prelepenie vrchnej polovice vodicovho bocneho skla mu nahodou nebrani vo vyhlade? Ja som presvedceny ze ano, najma ked je vyssieho vzrastu. Pokracovanie si domyslite... ? ?
TAXI TAXI