Reply on: Emo #26290:
kazdemu sa paci nieco ine. to je predsa normalne. tak tu prosim zase nevedte nezmyselnu diskusiu o tom ci je krajsie jedno ci druhe a pod. ? ?
). Viac mozno neskor.
Sorac, ze som bol dnes off, ale som na Pohode v Trencine.
Beus