Reply on: Martin Fundárek #26291:
No neviem, neviem, ale ZA ma podla mna prave vozy dost biedne. A na to, ake velke je to mesto, ma MD vybornu!
). Viac mozno neskor.
Sorac, ze som bol dnes off, ale som na Pohode v Trencine.
A prisvietenie v interieri nevidim ako riesenie - jednak na spotrebu (viem, je zanedbatelna, ale ide o princip), ale hlavne - v takom pripade rovno mozeme vsetky okna zaplechovat a prelepit reklamami, bude menej starosti s udrzbou, a bude sa v interieri svietit stale. Proste odstranovat nasledok a nie pricinu je podla mna troska nezdrave ? Inak tiez nemam nic proti CVR, pokial su esteticke, a pokial nezaprasuju bocne skla.
TeBeCe