Reply on: Andy #26266:
hej, na Stanicu by to asi nemalo zmysel s3nasobovat dalsie linky...ale ak to bude chodit stale len po Pristav...neviem, ako chodi vytazena cez den, ale vecer z Petrzky (po 22.00) je to dost prazdne.Mozno po Jelacicovu...?
frenky