Reply on: MaVal #26033:
Vôbec by ma neprekvapilo, keby DPB zaviedol platnosť štvrťročnej električenky 90 dní a nie 3 mesiace... To by bol biznis! Veď treba byť spravodlivý...
Bol vecer, a prisiel celkom prazdny. Dost som nechapal. A predvcerom mi okolo pol jedenastej vecer zdrhla 210, lebo isla na +1
Andy