Reply on: Andy #26122:
Akurat som bol v Brne, a popri mori rozkopavok bola jedna aj v Slapaniciach na poslednej krizovatke pred otockou. Umiestnenie bolo take nestastne, ze zberace by troflu na pravu stopu jednoducho nedociahli. Vodic teda na zastavke pred rozkopavkou vysiel z kabiny, stiahol zberace a az po otocku dosiel na zotrvacnost (nastastie je dany usek vyrazne z kopca).Samozrejme, to je ina situacia, nez na Dolnych honoch. Ale trolejbusy az po Kazansku chodit nemozu, lebo nikdy sa to tak nerobilo a milion inych dovodov (ze, si
).Inak v Brne som bol sokovany tym, ze miestne trakcne vedenie je este odpornejsie nez to bratislavske. Na nieco take som pripraveny nebol. A tie pritlaky... pozorovat trofel, ako pri prechode oblukom z pevnych svoriek vytlaca cele okolite vedenie smerom nahor, je skutocne zvlastny pocit.
Andy